Većinu vremena na Poljudu se igrala tvrda utakmice bez pravih prilika, ali u 67. minuti Varaždin je poveo prekrasnim golom Drožđeka. Hajduk nije uspio izjednačiti i 'Bili' su upisali novi poraz

HAJDUK: Buljan - Moufi, Uremović, Prpić, Sigur - Krovinović, Pukštas - Benrahou, Kalik, Brekalo - Trajkovski

VARAŽDIN: Silić - Škaričić, Jelenić, Ba, Boršić - Vukčević, Postonjski, Lusavec - Mitrovski, Dabro, Drožđek

33. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 0:1 (Droždek, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Hajduk - Varaždin, SuperSport HNL (5.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Dobra akcija Hajduka! Durdov je sjajnim ubačajem uposlio Pukštasa koji je glavom pucao preko gola

• 82’

Mladi Burdov koji ima 16 godina je ušao u igru umjesto Benrahoua

• 82’

Perišić je pucao iskosa iz šensaesterca, ali obrana je blokirala njegov udarac

• 67’

GOOOOOOL!!! Varaždin je poveo protiv Hajduka! Droždek se lijepo oslobodio na udarac iskosa i zabio je prekrasan gol za 1:0!