KRALJEVI SLAVILI U GRANADI

Luka Modrić nije mogao vjerovati što čuje kada je izlazio s travnjaka

11.05.2024 u 20:34

Nogometaši Reala nakon prošlotjedne potvrde osvajanja naslova prvaka, ove su subote imali lakše gostovanje kod Granade. I rezervni sastav Kraljeva rutinski je odradio posao, pobjedivši 4:0.

Nakon što je ove subote objavljeno kako će se Luka Modrić na kraju sezone vjerojatno oprostiti od Reala, te da su ove utakmice prilika svima koji su imali prilike uživati u njegovoj eri, za nakon i pozdrav najvećem hrvatskom nogometašu.

Očitzo je ta poruka došla i do gledatelja u Granadi, koji su u 70. minuti, prilikom Modrićevog izlaska s terena, ustali i skandirajući 'Modrić, Modrić' pokazali što misle o njemu.

Prekrasne scene sa stadiona Los Cármenes koje izazivaju emociju. Sigurni smo da se i kapetan hrvatske reprezentacije naježio.

Inače, Modrić je upisao i asistenciju Brahimu Diazu u 58. minuti kada je postignut i konačni rezultat.